Dzień ślubu może być wyjątkowy. Przemyślcie tylko wszystko odpowiednio wcześnie!

Prawdopodobnie każda Para Młoda pragnie, aby ich ślub był wyjątkowy, dopracowany i idealny. Wiele osób pragnie, by ten dzień nie bez kozery był najwspanialszym dniem ich życia. Aby wszystko dobrze dopracować, należy zadbać wcześniej o każdy szczegół. Dzięki temu i właściwej organizacji marzenia można zrealizować.

Kolorystyka i tematyka ślubu oraz przyjęcia

Jest jedną z pierwszych rzeczy, które należy wybrać. Dzięki właściwemu rozplanowaniu działań dużo łatwiej będzie wybrać odpowiednie atrakcje, dodatki czy aranżacje. Nad tematyką i kolorystyką przyjęcia należy jednak pomyśleć dużo wcześniej. Dobrze będzie, gdy już zaproszenia na ślub będą pasować do całej imprezy. Należy przecież pamiętać jak wcześnie trzeba je wysłać, aby zapewnić gościom właściwą ilość czasu na odpowiedź odnośnie swojej obecności. Ponadto przed wysłaniem ich, musisz mieć przygotowane samo zaproszenie wraz z tekstem i odczekać określony czas na wydrukowanie go w większej ilości. Pamiętajcie, aby dodrukować trzy do pięciu “pustych” zaproszeń, które w razie potrzeby będzie można zapisać imionami jakichś dodatkowych gości. W najgorszym wypadku wręczycie je dzieciom na weselu lub będą pamiątką. W najlepszym uratujecie honor, gdy okaże się, że zapomnieliście o jakiejś Ważnej cioci…

Jak stworzyć niezapomniany wieczór?

Jeśli zupełnie nie macie pomysłu, czym wyróżnić wasze wesele, postawcie na sprawdzone rozwiązania. Fotobudka, czekoladowa fontanna, zapewnienie animatorów do dzieci. Dzięki jakimś dodatkowym atrakcjom wasze wesele zostanie zapamiętane na dłużej.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*