Wyprawiasz urodziny ale zwykłe urodzinowe motywy Ci się znudziły? Pomysł na jednorożca czy flaminga na pewno wzbudzi we wszystkich pozytywne emocje. Zaskocz swoich znajomych nietuzinkową ideą w postaci urodzin z motywem bajkowego zwierzaka!

Jednorożec jest wszędzie! I to dosłownie.

Dekoracje urodzinowe z jednorożcem

Symbol jednorożca możemy znaleźć dosłownie na każdym kroku. Na poduszkach, dmuchanych materacach, zaproszeniach na urodziny jak i samych dekoracjach. Wyprawienie więc urodzin w tym stylu nie będzie należeć do wyzwań typu „immpossible”. W sieci możemy znaleźć bardzo dużo sklepów które zaopatrzą nas w każdy niezbędny dodatek, zaczynając od wcześniej wspominanych zaproszeń, kończąc na banerze z naszym imieniem w stylu jednorożca. Tak wiemy, to dziwne, ale naprawdę takie rzeczy istnieją i są jak najbardziej dostępne. 


Na które dekoracje warto zwrócić uwagę?

Na pewno zastawa w postaci serwetek, kubeczków, talerzyków, będzie strzałem w dziesiątkę.
Oprócz zastawy w tym konkretnym klimacie, polecamy balony foliowe w kształcie jednorożca które możemy napompować helem. Również balony gumowe mogą zawierać wizerunek bajkowego jednorożca i również je możemy napompować helem. W przypadku balonów gumowych warto zwrócić uwagę na rozmiar. Może być bowiem tak, że jednak balon okaże się za mały i nie uniesie go hel. Balony poniżej 9 cali się do tego nie nadają.
Girlanda podwieszana-  jednorożec. Wspomniana przez nas wcześniej girlanda to nietuzinkowy punkt. Za niewielkie pieniądze możemy otrzymać dowolny napis, np. nasze imię + liczba „Julia 18”.
Do ciekawych punktów nie sposób nie zaliczyć pikerów na tort. Twoja świeczka nie musi być już zwykłą, nudną cyfrą, może być jednorożcem!
Jeżeli ciasta jest trochę więcej, polecamy papierowe toppery.
Jeżeli nasze urodziny wyprawiamy nad jeziorem, basem, czy jakimkolwiek akwenem wodnym warto pomyśleć o dmuchanym jednorożcu pontonie.

Pomysłów jest naprawdę cała masa, a wszystko zależy jedynie od naszej wyobraźni.

Urodziny w stylu flaming.

Tak samo jak w przypadku jednorożca, tak i tutaj możemy otrzymać wszystkie interesujące nas dodatki. Klimat jednorożca bardziej wpasuje się w okresie letnim, zwierzę bowiem kojarzone jest z tropikalnym klimatem. Dlatego jeżeli obchodzimy nasze urodziny np. w czerwcu, postawmy na flaminga , jeżeli jest to październik, zaskoczmy wszystkich jednorożcem.

Urodzinowe zwierzaczki jako motyw przewodni

Aktualnie królują na urodzinach naszych najmniejszych pociech. Wspomnieliśmy już o jednorożcu, o flamingu, a dla najmłodszych mamy całe ZOO i to dosłownie. Lew, alpaka, niedźwiedź, hipopotam oraz wiele innych zwierzaczków które wprawią wszystkie dzieciaczki w uśmiech. Jak wyżej, wszystko znajdziemy w sieci, sklepów internetowych które oferują nam owe motywy jest całe mnóstwo. Wystarczy dobrze się rozejrzeć, a na pewno znajdziemy taki który nam najbardziej podpasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *